Birthdays like never before!

Детските родендени како никогаш до сега!

Дизајнирајте кул е-покани, одберете подароци кои би сакале да ги добиете, и поканете ги вашите роднини и пријатели да купат од оваа листа на желби!

Види Повеќе
Беба Кидс сега и во Македонија!

До 50% попуст на целата колекција!

Од кул и опуштено до ултра шик, колекцијата на Беба Кидс има сè што барате, и повеќе! Искористете го сезонскиот попуст да ги подновите Вашите најмили!

Види Повеќе
Добредојде најмило!

Добредојде најмило!

Со бебешката колекција на Зазу подготовката за дочек на вашето новороденче е значително полесна! Изберете сè што ви е потребно, а ние ќе ви ги доставиме купените производи до вашиот дом!

Види Повеќе
icon_delivery.svg

Бесплатна достава/подигнување

За промет од 1500 ден+/500 ден+
icon_gift.svg

Подарок картичка

Одберете картичка за било која пригода
icon_24h.svg

Лесно плаќање

Картичка, уплатница, е-трансфер
icon_store.svg

Бизниси

Продавајте преку нашата е-продавница

Нови производи

 • Нови производи
 1. Ново-50%
  Беба Кидс - Комплет Дилан (3191OM0A10T01)
 2. Ново-50%
  Беба Кидс - Кошула Теса (4191OZ0K20T00)
 3. Ново-50%
  Беба Кидс - Фустанче Тула (4191OZ0H12E01)
 4. Ново-50%
  Беба Кидс - Кошула Фиќо (4191OM0K20B00)
 5. Ново-50%
  Беба Кидс - Комплет Далиа (3191OZ0A10S00)
 6. Ново-50%
  Беба Кидс - Сукња Бордо (4191OZ0S11E00)
 7. Ново-50%
  Беба Кидс - Јакна Силвер (4191OZ0J31I00)
 8. Ново-50%
  Беба Кидс - Блуза Тристиан (4191OM0M63T01)
 9. Ново-50%
  Беба Кидс - Дуксер Сале (4191OM0D12T01)

Децата и родителите го сакаат Зазу

Денис, Скопје

Фантастична услуга, брза комуникација, лесно плаќање, и среќно дете! Фала многу Зазу!

Тоше, Скопје

Многу ми се допаднаа играчките!

Весна, Скопје

Ептен ми е мило што ги донесовте Беба Кидс во Македонија! Врв се за квалитет на овие простори!

Тања, Куманово

Од с'г па натамо само одвека ќе си купујемо :-) Супер избор и одличан веб сајт. Браво и само напред!