Барби фашиониста во летен фустан со каиш

Барби фашиониста во летен фустан со каиш

799,00 МКД
На залиха
SKU шифра
barbie_76fashionista_1
Секоја Барби Фашиониста кукла има свој стил и изглед. Оваа "модна трендсетерка” е облечена во пресладок сино-бел летен фустан искомбиниран со кафеав каиш и супер модерни бели чевли. Со оваа гардероба која прекрасно ги истакнува нејзините облини, таа е спремна за шетање низ град и преку ден но и навечер.
Секоја Барби Фашиониста кукла има свој стил и изглед. Оваа "модна трендсетерка” е облечена во пресладок сино-бел летен фустан искомбиниран со кафеав каиш и супер модерни бели чевли. Со оваа гардероба која прекрасно ги истакнува нејзините облини, таа е спремна за шетање низ град и преку ден но и навечер. Додадете уште доживување кон нејзината приказна! Производител: Мател е еден од најголемите производители на играчки во светот. Компанијата, основана во САД во 1945, е соственик на голем број светски познати брендови вклучувајќи го и Барби.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.