Беба Кидс - Јакна Силвер (4191OZ0J31I00)

Беба Кидс - Јакна Силвер (4191OZ0J31I00)

Најниско 1.745,00 МКД Регуларна цена 3.490,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_jakna_silver1
Сребрена јакна за девојчиња со капуљача. Лице: 100% најлон; Постава: 100% полиестер; Полнење: 100% полиестер. Редовна колекција есен/зима 2019.
Сребрена јакна за девојчиња со капуљача. Лице: 100% најлон; Постава: 100% полиестер; Полнење: 100% полиестер. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.