Беба Кидс - Бел шешир (5199AZ0440B00)

Беба Кидс - Бел шешир (5199AZ0440B00)

Најниско 599,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_sheshirb1
Бел шешир за девојчиња. Состав: Лице 100% памук Постава: 80% полиестер 20% памук. Редовна колекција за девојчиња пролет лето 2019 .
Бел шешир за девојчиња. Состав: Лице 100% памук Постава: 80% полиестер 20% памук. Редовна колекција за девојчиња пролет лето 2019 .
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.