Беба Кидс - Црвени бермуди ТОНИ (2191OM0B22E02)

Беба Кидс - Црвени бермуди ТОНИ (2191OM0B22E02)

Најниско 879,00 МКД Регуларна цена 1.249,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_bermtoni1
Црвени бермуди за момчиња. Состав: 98% памук 2% еластин. Редовна колекција за момчиња пролет лето 2019.
Црвени бермуди за момчиња. Состав: 98% памук 2% еластин. Редовна колекција за момчиња пролет лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.