Беба Кидс -Сина блуза/дуксер КИАРА (1191OZ0D22P00)

Беба Кидс -Сина блуза/дуксер КИАРА (1191OZ0D22P00)

Најниско 465,00 МКД Регуларна цена 929,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_dukskjara1
Светло сина блуза/дуксер за девојчиња со реси на ракавите и илустрација во вид на еднорог. Состав: 100 % памук. Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Светло сина блуза/дуксер за девојчиња со реси на ракавите и илустрација во вид на еднорог. Состав: 100 % памук. Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.