Беба Кидс - Блуза Малком (3191OM0M63O02)

Беба Кидс - Блуза Малком (3191OM0M63O02)

Најниско 474,50 МКД Регуларна цена 949,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_m_majica_malkom1
Tегет-бела блуза со долги ракави со илустрации за момчиња. Состав: 100%памук; Ракави: 96% памук, 4% еластин. Редовна колекција есен/зима 2019.
Tегет-бела блуза со долги ракави со илустрации за момчиња. Состав: 100%памук; Ракави: 96% памук, 4% еластин. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.