Беба Кидс - Блуза Нина (3191OZ0M53G00)

Беба Кидс - Блуза Нина (3191OZ0M53G00)

Најниско 399,50 МКД Регуларна цена 799,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_majica_nina1
Зелена маица со долги ракави и розови илустрации. Состав: 100% памук. Редовна колекција есен/зима 2019.
Зелена маица со долги ракави и розови илустрации. Состав: 100% памук. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.