Беба Кидс - Блуза ПРУГА(1191OMOM53P01)

Беба Кидс - Блуза ПРУГА(1191OMOM53P01)

Најниско 375,00 МКД Регуларна цена 749,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bb_maicapruga1
Памучна блуза со долги ракави за момчиња со крем-сини линии. Состав: 100% памук. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Памучна блуза со долги ракави за момчиња со крем-сини линии. Состав: 100% памук. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.