Беба Кидс - Црвена блуза РЕА (1191OZ0M63E00)

Беба Кидс - Црвена блуза РЕА (1191OZ0M63E00)

Најниско 459,00 МКД Регуларна цена 650,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_bluzarea1
Црвена блуза со долги ракави за девојчиња. Состав: 94,5% памук, 5,5% еластин. Редовна колекција за девојчиња , пролет-лето 2019
Црвена блуза со долги ракави за девојчиња. Состав: 94,5% памук, 5,5% еластин. Редовна колекција за девојчиња , пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.