Беба Кидс - Блуза Сена (4191OZ0М63T02)

Беба Кидс - Блуза Сена (4191OZ0М63T02)

Најниско 435,00 МКД Регуларна цена 869,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_bluzasena
Темно сина блуза со апликација со светки за девојчиња. Состав: 93,5% вискоза, 6% еластин, 0,5% метализирани влакна. Колекција пролет-лето 2020 за девојчиња.
Темно сина блуза со апликација со светки за девојчиња. Состав: 93,5% вискоза, 6% еластин, 0,5% метализирани влакна. Колекција пролет-лето 2020 за девојчиња.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.