Беба Кидс - Блуза Тристиан (4191OM0M63T01)

Беба Кидс - Блуза Тристиан (4191OM0M63T01)

Најниско 614,50 МКД Регуларна цена 1.229,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_m_majica_tristian1
Тегет дуксер со капуљача за момчиња. Десен дел: 100% памук; Лев дел: 99% памук,1% полиестер. Редовна колекција есен/зима 2019.
Тегет дуксер со капуљача за момчиња. Десен дел: 100% памук; Лев дел: 99% памук,1% полиестер. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.