Беба Кидс - БлузаМаша (3191OZ0M63O05)

Беба Кидс - БлузаМаша (3191OZ0M63O05)

Најниско 424,50 МКД Регуларна цена 849,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_majica_masha1
Црно-бела маица со пруги и долги ракави за девојчиња. Состав: 100% памук. Редовна колекција есен/зима 2019.
Црно-бела маица со пруги и долги ракави за девојчиња. Состав: 100% памук. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.