Беба Кидс - Бело боди ЦВЕТИЌ (1191OZ0E30O00)

Беба Кидс - Бело боди ЦВЕТИЌ (1191OZ0E30O00)

Најниско 1.190,00 ден
На залиха
SKU
bk_bg_bodycvetic
Боди фустанче во крем бела боја за девојчиња.Состав: ВОАЛ: 100% памук; БОДИ: 95,5 % памук, 4,5 % еластин. Редовна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Боди фустанче во крем бела боја за девојчиња.Состав: ВОАЛ: 100% памук; БОДИ: 95,5 % памук, 4,5 % еластин. Редовна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.