Беба Кидс- Боди сет САМР (2191OZ0A10R00)

Беба Кидс- Боди сет САМР (2191OZ0A10R00)

Најниско 605,00 МКД Регуларна цена 799,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_bodysummer1
Розово и шарено боди со линии за девојчиња.Состав: 1) 95% памук, 5% еластин 2) 95.5% памук, 4.5% еластин. Редовна колекција за девојчиња пролет/лето 2019.
Розово и шарено боди со линии за девојчиња.Состав: 1) 95% памук, 5% еластин 2) 95.5% памук, 4.5% еластин. Редовна колекција за девојчиња пролет/лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.