Беба Кидс - Црвена маица ТЕСА (2191OZ0M43E00)

Беба Кидс - Црвена маица ТЕСА (2191OZ0M43E00)

Најниско 435,00 МКД Регуларна цена 619,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_g_maicatesa
Црвена маица со кратки ракави и илустрација за девојчиња. Состав:94,5% памук 5,5% еластин. Редовна колекција за девојчиња пролет-лето 2019.
Црвена маица со кратки ракави и илустрација за девојчиња. Состав:94,5% памук 5,5% еластин. Редовна колекција за девојчиња пролет-лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.