Беба Кидс - Црвени пантолони РЕД (1191OM0P32E00)

Беба Кидс - Црвени пантолони РЕД (1191OM0P32E00)

Најниско 494,50 МКД Регуларна цена 989,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bb_pant-red-momce
Црвени пантолони за момчиња . Состав: 98%памук 2 % еластин. Редовна колекција за момчиња пролет-лето 2019.
Црвени пантолони за момчиња . Состав: 98%памук 2 % еластин. Редовна колекција за момчиња пролет-лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.