Беба Кидс - Долен дел тренерки Коста (3191OM0T12T01)

Беба Кидс - Долен дел тренерки Коста (3191OM0T12T01)

Најниско 710,00 МКД Регуларна цена 1.420,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_m_trenerka_donji_deo_kosta1
Темно сини долен дел тренерки со маскирани детаљи за момчиња. Состав: 100% памук. Редовна колекција есен/зима 2019.
Темно сини долен дел тренерки со маскирани детаљи за момчиња. Состав: 100% памук. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.