Беба Кидс - Сива тренерка БЕЈЗИК (5191OM0T12S01)

Беба Кидс - Сива тренерка БЕЈЗИК (5191OM0T12S01)

Најниско 439,00 МКД Регуларна цена 619,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bb_trenbasic1
Сиви долен дел тренерки за момчиња. Состав: 57% памук 43% полиестер. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Сиви долен дел тренерки за момчиња. Состав: 57% памук 43% полиестер. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.