Беба Кидс -Панталони КЛОЕ (1191OZ0T22P00)

Беба Кидс -Панталони КЛОЕ (1191OZ0T22P00)

Најниско 399,50 МКД Регуларна цена 799,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_trenkloe1
Тренерка од џинс, со вез и карнери на џеповите за девојчиња. Состав: 50% полиестер, 48% памук, 2% еластин. Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Тренерка од џинс, со вез и карнери на џеповите за девојчиња. Состав: 50% полиестер, 48% памук, 2% еластин. Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.