Беба Кидс - Сиви тренерки ЛЕО (5191OM0T12M00)

Беба Кидс - Сиви тренерки ЛЕО (5191OM0T12M00)

Најниско 559,00 МКД Регуларна цена 799,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bb_dtleo1
Сива памучна тренерка долен дел со џеп и апликации за момчиња. Состав: 100% памук. Органик колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Сива памучна тренерка долен дел со џеп и апликации за момчиња. Состав: 100% памук. Органик колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.