Беба Кидс - Сиви тренерки МАРТИН (1191OM0T12S03)

Беба Кидс - Сиви тренерки МАРТИН (1191OM0T12S03)

Најниско 599,00 МКД Регуларна цена 1.179,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_trenmartin1
Сив долен дел на тренерка за момчиња со апликации, 70,5% памук 29,5% полиестер. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Сив долен дел на тренерка за момчиња со апликации, 70,5% памук 29,5% полиестер. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.