Беба Кидс - Дуксер Коста (3191OM0D11T00)

Беба Кидс - Дуксер Коста (3191OM0D11T00)

Најниско 852,50 МКД Регуларна цена 1.705,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_m_duks_kosta1
Темно син дуксер со капуљача и џепови во маскирана боја. Состав: 97.3% памук; 2.7% полиестер. Редовна колекција есен/зима 2019.
Темно син дуксер со капуљача и џепови во маскирана боја. Состав: 97.3% памук; 2.7% полиестер. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.