Беба Кидс - Портокалов дуксер МАКС (1191OM0D12N00)

Беба Кидс - Портокалов дуксер МАКС (1191OM0D12N00)

Најниско 879,00 МКД Регуларна цена 1.249,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_duksmaks1
Портокалов памучен дуксер со капуљача и голем џеп со апликации. Состав: 100 памук. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Портокалов памучен дуксер со капуљача и голем џеп со апликации. Состав: 100 памук. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.