Беба Кидс - Дуксер Сале (4191OM0D12T01)

Беба Кидс - Дуксер Сале (4191OM0D12T01)

Најниско 764,50 МКД Регуларна цена 1.529,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_m_duks_sale1
Темно син дуксер за момчиња. Состав: 100% памук. Редовна колекција есен/зима 2019.
Темно син дуксер за момчиња. Состав: 100% памук. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.