Беба Кидс - Фустан со сини линии - ХЕЈЛИ (1191OZ0H11R00)

Беба Кидс - Фустан со сини линии - ПРУГА (1191OZ0H11R00)

Нема на залиха
SKU шифра
bk_g_fusthejli1
Памучен фустан со розов тул и дезен со линии. Состав: ПОСТАВА: 100% памук, ТУЛ: 100% полиестер;ТУНИКА: 100% памук . Редовна колекција за девојчиња пролет-лето 2019.
Памучен фустан со розов тул и дезен со линии. Состав: ПОСТАВА: 100% памук, ТУЛ: 100% полиестер;ТУНИКА: 100% памук . Редовна колекција за девојчиња пролет-лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.