Беба Кидс - Фустанче КИАРА (2191OZ0H31O03)

Беба Кидс - Фустанче КИАРА (2191OZ0H31O03)

Најниско 659,00 МКД Регуларна цена 929,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_fustkiara1
Сиво бело фустанче за девојчиња со илустрации. Горен дел: 95.5% памук, 4.5% вискоза. Долен дел: 100% памук.Редовна колекција за девојчиња пролет лето 2019.
Сиво бело фустанче за девојчиња со илустрации. Горен дел: 95.5% памук, 4.5% вискоза. Долен дел: 100% памук.Редовна колекција за девојчиња пролет лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.