Беба Кидс - Фустанче ТРЕШЊИЦА (2191OZ0H21B00)

Беба Кидс - Фустанче ТРЕШЊИЦА (2191OZ0H21B00)

Најниско 845,00 МКД Регуларна цена 1.199,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_fustreshnica1
Бело фустанче со илустрации во вид на цреши. Состав: Лице: 100% вискоза Постава: 100% памук. колекција за девојчиња пролет-лето 2019.
Бело фустанче со илустрации во вид на цреши. Состав: Лице: 100% вискоза Постава: 100% памук. колекција за девојчиња пролет-лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.