Беба Кидс -Розов фустан ТИЛ (1191OZ0H31R00)

Беба Кидс -Розов фустан ТИЛ (1191OZ0H31R00)

Најниско 1.049,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_g_haljtil1
Розов фустан со тул и апликации. Состав: Горен слој: 100% полиестер; Долен слој: 54% полиестер, 46%памук. Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Розов фустан со тул и апликации. Состав: Горен слој: 100% полиестер; Долен слој: 54% полиестер, 46%памук. Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.