Беба Кидс - Фустанче УНА (2191OZ0H33T00)

Беба Кидс - Фустанче УНА (2191OZ0H33T00)

Најниско 479,00 МКД Регуларна цена 679,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_fustanuna1
Темно сино фустанче со бели илустрации.Состав: 95% памук 5% еластин. Редовна колекција за девојчиња пролет лето 2019
Темно сино фустанче со бели илустрации.Состав: 95% памук 5% еластин. Редовна колекција за девојчиња пролет лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.