Беба Кидс - Сино фустанче АНИТА (5191OZ0H33P02)

Беба Кидс - Сино фустанче АНИТА (5191OZ0H33P02)

Најниско 2.090,00 ден
На залиха
SKU
bk_bg_exfustanita1
Сино фустанче со тул и апликации во вид на цветови. Состав: ФУСТАН:100% полиамид; ВЕЗ:100% полиестер; ДОЛЕН ДЕЛ:100% полиестер; ПОСТАВА: 100% памук. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Сино фустанче со тул и апликации во вид на цветови. Состав: ФУСТАН:100% полиамид; ВЕЗ:100% полиестер; ДОЛЕН ДЕЛ:100% полиестер; ПОСТАВА: 100% памук. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.