Беба Кидс - Сино фустанче АННА (5191OZ0H33P00)

Беба Кидс - Сино фустанче АННА (5191OZ0H33P00)

Најниско 3.190,00 ден
На залиха
SKU
bk_g_exfusanna1
Сино фустанче со вез во форма на цветови . Состав: ФУСТАН:100% полиамид; ВЕЗ И ДОЛНИ ДЕЛ:100% полиестер; ПОСТАВА: 100% памук. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Сино фустанче со вез во форма на цветови . Состав: ФУСТАН:100% полиамид; ВЕЗ И ДОЛНИ ДЕЛ:100% полиестер; ПОСТАВА: 100% памук. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.