Беба Кидс- Фустанче Ева (2191OZ0H13T00)

Беба Кидс- Фустанче Ева (2191OZ0H13T00)

Најниско 920,00 МКД Регуларна цена 1.299,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_g_fusteva1
Темно син фустан со цветни илустрации. Состав: 100% вискоза. Редовна колекција пролет лето 2019.
Темно син фустан со цветни илустрации. Состав: 100% вискоза. Редовна колекција пролет лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.