Беба Кидс -Фустанче НЕА (1191OZ0H12T01)

Беба Кидс -Фустанче НЕА (1191OZ0H12T01)

Најниско 590,00 МКД Регуларна цена 1.179,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_haljnea1
Памучно фустанче со тул и темно сини и бели линии. Состав: ГОРЕН ДЕЛ: 100% памук, ТУЛ: 100% поилиестер, ПОСТАВА: 100% памук
Памучно фустанче со тул и темно сини и бели линии. Состав: ГОРЕН ДЕЛ: 100% памук, ТУЛ: 100% поилиестер, ПОСТАВА: 100% памук
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.