Беба Кидс -Бело фустанче ПАРИС (5191OZ0H32B00)

Беба Кидс -Бело фустанче ПАРИС (5191OZ0H32B00)

Најниско 699,00 МКД Регуларна цена 989,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_haljparis1
Бело фустанче од органски памук со темно сина машна и илустрација. Состав: 94,5 % памук,5.5 % еластин. Органик колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Бело фустанче од органски памук со темно сина машна и илустрација. Состав: 94,5 % памук,5.5 % еластин. Органик колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.