Беба Кидс - Фустанче Тула (4191OZ0H12E01)

Беба Кидс - Фустанче Тула (4191OZ0H12E01)

Најниско 579,50 МКД Регуларна цена 1.159,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_haljina_tula1
Црвено фустанче со долги ракави за девојчиња. Состав: 96.5% памук; 3.5% еластин. Редовна колекција есен/зима 2019.
Црвено фустанче со долги ракави за девојчиња. Состав: 96.5% памук; 3.5% еластин. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.