Беба Кидс - Фустанче НОРА ( 2201OZ0H11T00)

Беба Кидс - Фустанче НОРА ( 2201OZ0H11T00)

Најниско 1.150,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_fustnora
Темно сино фустанче за девојчиња. Состав: Лице 94.5% памук, 5.5 % Еластин ,100% полиестер; Постава -100% памук. Колекција за девојчиња пролет-лето 2020.
Темно сино фустанче за девојчиња. Состав: Лице 94.5% памук, 5.5 % Еластин ,100% полиестер; Постава -100% памук. Колекција за девојчиња пролет-лето 2020.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.