Беба Кидс - Хеланки БЕЈЗИК (5191OZ0I10E00)

Беба Кидс - Хеланки БЕЈЗИК (5191OZ0I10E00)

Најниско 259,00 МКД Регуларна цена 369,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_helankibejzik1
Црвени хеланки за девојчиња. Состав: 94% памук 6% еластин. .Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019.
Црвени хеланки за девојчиња. Состав: 94% памук 6% еластин. .Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.