Беба Кидс -Сребрена јакна ЕСТЕЛ (1191OZ0J62I00)

Беба Кидс -Сребрена јакна ЕСТЕЛ (1191OZ0J62I00)

Најниско 1.520,00 МКД Регуларна цена 3.039,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_g_jaknaestelle1
Розова јакна со цветен дезен за девојчиња. Состав: 100% полиестер. Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Розова јакна со цветен дезен за девојчиња. Состав: 100% полиестер. Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.