Беба Кидс - Сива јакна МАТЕО (1191OM0J21J01)

Беба Кидс - Сива јакна МАТЕО (1191OM0J21J01)

Најниско 1.360,00 МКД Регуларна цена 2.719,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_jaknamateo1
Сива јакна со шарен дезен и капуљача за момчиња. Состав: 100% полиестер. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019.
Сива јакна со шарен дезен и капуљача за момчиња. Состав: 100% полиестер. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.