Беба Кидс -Розoва јакна со цветен дезен МЕРИЕН ( 1191OZ0J22R01)

Беба Кидс -Розoва јакна со цветен дезен МЕРИЕН ( 1191OZ0J22R01)

Најниско 999,50 МКД Регуларна цена 1.990,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_jaknamerien1
Розова јакна со цветен дезен за девојциња. Состав: 100 %полиестер. Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Розова јакна со цветен дезен за девојциња. Состав: 100 %полиестер. Редовна колекција за девојчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.