Беба Кидс - Темно сина јакна ТЕДИ (1191OM0J21T01)

Беба Кидс - Темно сина јакна ТЕДИ (1191OM0J21T01)

Најниско 999,50 МКД Регуларна цена 1.999,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bb_jaknatedi1
Темно сина јакна за момчиња со капуљача и постава од сина боја. Состав: ЛИЦЕ ,ПОСТАВА и ПОЛНЕЊЕ 100% полиестер. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Темно сина јакна за момчиња со капуљача и постава од сина боја. Состав: ЛИЦЕ ,ПОСТАВА и ПОЛНЕЊЕ 100% полиестер. Редовна колекција за момчиња, пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.