Беба Кидс - Комплет Далиа (3191OZ0A10S00)

Беба Кидс - Комплет Далиа (3191OZ0A10S00)

Најниско 579,50 МКД Регуларна цена 1.159,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_komplet_dalia1
Комплет од две бодиња во црвена и сива боја со илустрации за девојчиња. Состав: 1) 96.2% памук,3.8% еластин; 2) 95.1% памук,4.9% еластин. Редовна колекција есен/зима 2019.
Комплет од две бодиња во црвена и сива боја со илустрации за девојчиња. Состав: 1) 96.2% памук,3.8% еластин; 2) 95.1% памук,4.9% еластин. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.