Беба Кидс - Комплет Дилан (3191OM0A10T01)

Беба Кидс - Комплет Дилан (3191OM0A10T01)

Најниско 579,50 МКД Регуларна цена 1.159,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bm_komplet_dilan1
Комплет бодиња за момчиња. Состав: 1) 91% памук ; 9% еластин; 2) 95.1% памук; 4.9% еластин. Редовна колекција есен/зима 2019.
Комплет бодиња за момчиња. Состав: 1) 91% памук ; 9% еластин; 2) 95.1% памук; 4.9% еластин. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.