Беба Кидс - Сина кошула НАУТИК ( 2191OM0K20P00)

Беба Кидс - Сина кошула НАУТИК (2191ОMOK10P04)

Најниско 829,00 МКД Регуларна цена 1.179,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_b_koshnautik1
Сина памучна кошула со кратки ракави за момчиња со морнарски детали. Состав: 100% памук. Редовна колекција за момчиња пролет/лето 2019.
Сина памучна кошула со кратки ракави за момчиња со морнарски детали. Состав: 100% памук. Редовна колекција за момчиња пролет/лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.