Беба Кидс - Сина кошула СТАР (2191OZ0K10P00)

Беба Кидс - Сина кошула СТАР (2191OZ0K10P00)

Најниско 699,00 МКД Регуларна цена 989,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_g_koshstar1
Сина туника со темно сини и бели детали во вид на звезди. Состав: 100% памук. Редовна колекција за девојчиња пролет-лето 2019.
Сина туника со темно сини и бели детали во вид на звезди. Состав: 100% памук. Редовна колекција за девојчиња пролет-лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.