Беба Кидс - Кошула Фиќо (4191OM0K20B00)

Беба Кидс - Кошула Фиќо (4191OM0K20B00)

Најниско 619,50 МКД Регуларна цена 1.239,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bm_košulja_fića1
Бела кошула за момчиња. Состав: 100% памук. Редовна колекција есен/зима 2019.
Бела кошула за момчиња. Состав: 100% памук. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.