Беба Кидс - Кошула Теса (4191OZ0K20T00)

Беба Кидс - Кошула Теса (4191OZ0K20T00)

Најниско 759,50 МКД Регуларна цена 1.519,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_g_košulja_tesa1
Темно сина кошула за девојчиња. Состав: 100% лиоцел. Редовна колекција есен/зима 2019.
Темно сина кошула за девојчиња. Состав: 100% лиоцел. Редовна колекција есен/зима 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.