Беба Кидс - Крем бела кошула АРИА ( 2191OZ0K10O00)

Беба Кидс - Крем бела кошула АРИА ( 2191OZ0K10O00)

Најниско 525,00 МКД Регуларна цена 749,00 МКД
На залиха
SKU шифра
bk_bg_koshuljaaria1
Памучна кошула без ракави во крем бела боја со наранџасти детали и апликации за девојчиња. Состав: 100% памук. Редовна колекција за девојчиња пролет-лето 2019.
Памучна кошула без ракави во крем бела боја со наранџасти детали и апликации за девојчиња. Состав: 100% памук. Редовна колекција за девојчиња пролет-лето 2019.
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.