Беба Кидс - Крем бела маица ЕЛИС (5191OZ0M43O04)

Беба Кидс - Крем бела маица ЕЛИС (5191OZ0M43O04)

Најниско 990,00 ден
На залиха
SKU
bk_g_exmaicaelis1
Крем бела маица со кратки ракави и илустрација за девојчиња.Состав: 95% памук, 5% еластин. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Крем бела маица со кратки ракави и илустрација за девојчиња.Состав: 95% памук, 5% еластин. Ексклузивна колекција за девојчиња пролет-лето 2019
Не може да напишеш рецензија за овој производ, бидејќи сѐ уште не си го купил/а.